Strona 1 z 2

Pomoc drogowa Lublin

Post: 30 września 2013, 14:19 - pn
autor: Wiechol
Firma Speed-Bus Dariusz Mazur oferuje profesjonalną pomoc drogową w Lublinie i jego okolicach czynną 24h na dobę.

Oferujemy usługi transportowe, transport maszyn rolniczych i budowlanych na lawecie, transport pojazdów osobowych i dostawczych. Wykonujemy również drobne naprawy na miejscu zdarzenia jak np. wymiana kół.

Czekamy na Państwa zgłoszenia pod numerem: 607-804-811.

http://www.pomocdrogowalublin.pl/

Re: Pomoc drogowa Lublin

Post: 02 czerwca 2015, 16:21 - wt
autor: klopsik
Namiar czasem się może przydać :).

Re: Pomoc drogowa Lublin

Post: 11 stycznia 2018, 12:23 - czw
autor: Arancia<3
A macie może jakiś namiar na pomoc drogową w Katowicach?

Re: Pomoc drogowa Lublin

Post: 11 stycznia 2018, 13:30 - czw
autor: Jerzy1985
Wprawdzie nie w Katowicach, ale wiem, że w Tychach jest ta pomoc drogowa. Zapisz sobie kontakt do nich, jeśli potrzebujesz.

Re: Pomoc drogowa Lublin

Post: 25 kwietnia 2018, 19:02 - śr
autor: lenka34
A nie lepiej mieć umowę czy jakąś współpracę z firmą która pomaga na terenie całej polski? My mamy firmę transportową i nawiązaliśmy współpracę z Hussar Angels po prostu - mamy pewnosc że jak coś to pomoc jest zapewniona

Re: Pomoc drogowa Lublin

Post: 18 lipca 2018, 23:12 - śr
autor: onaion
Dzięki za polecenie firmy, jednak najczęściej przecież do sytuacji, w której potrzebujemy pomocy drogowej, dochodzi wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewamy. Możemy być wtedy wszędzie. A bliska lokalizacja w stosunku do miejsca wypadku to jedna z cech, którą powinno się mieć na uwadze, wybierając pomoc drogową - jest wtedy większe prawdopodobieństwo, że szybko przyjedzie na miejsce zdarzenia. Na stronie http://www.matay.pl/pomoc-drogowa-dostepna-na-czas/ możecie też poczytać o innych cechach, które warto wziąć pod uwagę, wybierając tego typu usługi.

Re: Pomoc drogowa Lublin

Post: 17 grudnia 2020, 17:18 - czw
autor: Milutka90
Jeśli ktoś z Was szukałby dobrej pomocy drogowej w Warszawie, to polecam zajrzeć na stronę https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-warszawa-bielany. Znajdziecie tam listę firm, które świadczą usługi pomocy drogowej na warszawskich Bielanach.

Re: Pomoc drogowa Lublin

Post: 20 grudnia 2020, 21:53 - ndz
autor: wawka
Jeśli natomiast potrzebowalibyście sprawdzonej pomocy drogowej ze Świecka, to szczerze polecam https://pomoc-drogowa-swiecko.com.pl/laweta-swiecko/ Na pewno będziecie zadowoleni, bo działają oni szybko i sprawnie ;) Ja dwa razy już korzystałam z ich usług, bo niestety moje auto ma częste awarie. Muszę oczywiście je zmienić, ale póki co - namiar na lawetę jest niezbędny.

Re: Pomoc drogowa Lublin

Post: 26 stycznia 2022, 14:39 - śr
autor: Antosia5
Jeśli szukacie sprawdzonej pomocy drogowej to polecam https://omt-pomocdrogowa.pl/brzesko/, gdzie zajmują się przewozem samochodu na długich dystansach, serwisem opon, holowaniem samochodu czy transportem z miejsca wypadku.

Re: Pomoc drogowa Lublin

Post: 09 czerwca 2022, 11:59 - czw
autor: Złośnica
Miałam taką sytuację że mi padł samochód i nie mogłam nic zrobić tylko zadzwonić po pomoc drogową. Dlatego zadzwoniłam tu pomoc drogowa Lublin https://bruttonanetto.pl/pomoc-drogowa- ... trudnosci/ Bardzo profesjonalna pomoc drogowa, szybko załatwiona sprawa. Jeśli będziecie mieli problem z samochodem to polecam tylko tą firmę.